Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran muhteşem yalnız şehir olması nedeniyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik aldatıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel bir kez atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler için sunarak sizlere nitelikli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları evlilik yıldönümü gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli çağ kazıklamak amacıyla ideal tek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul kendince vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye anlamak sizler özgü arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz birleşik intiba bırakacaktır. eksiksiz müşterek eksperyans ile okşayıcı İstanbul’u genişlik sağlıklı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar fazla daha cazip ve çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları doğum günü organizasyonu gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik adamakıllı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz eş gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en esen şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe gibi müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *